Αποστολή με μήνυμα του Ωρολόγιου Προγράμματος εξ αποστάσεως εκπαίδευσης

Έχει αποσταλεί με μήνυμα στα mails των γονέων/κηδεμόνων το ωρολόγιο πρόγραμμα για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση μέσω της πλατφόρμας Webex.
Πέραν των μαθημάτων στο κάτω μέρος της σελίδας αναφέρονται οι διευθύνσεις της ηλεκτρονικής αίθουσας του σχετιζόμενου εκπαιδευτικού με το μάθημα.

Αν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα με το μήνυμα που περιέχει το ωρολόγιο πρόγραμμα θα πρέπει να αποστείλετε επώνυμο μήνυμα προς τη διεύθυνση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας του σχολείου: mail@27lyk-thess.thess.sch.gr

Επιπλέον, υπενθυμίζουμε οτι η πλατφόρμα ασύγχρονης εκπαίδευσης για τα μαθήματα του σχολείου μας είναι: https://eclass.sch.gr/modules/auth/opencourses.php?fc=2879

Ο κάθε μαθητής/μαθήτρια αφού εγγραφεί με το όνομα χρήστη και τον κωδικό του μαθητικού λογαριασμού του/της στο ΠΣΔ θα μπορεί να εισέρχεται σε καθημερινή βάση για να έχει πρόσβαση στο εκπαιδευτικό υλικό του κάθε μαθήματος που τον αφορά.

Εκ της Διεύθυνσης του 27ου ΓΕΛ Θεσσαλονίκης